בועז בר

שלום, שמי בועז בר, בעל משרד פרסום ושרותי גרפיקה לעסקים. יישומים ומוצרים רבים נכללים בעיצוב תדמית לעסקים, מה הדרך הטובה ביותר? אין תשובה אחת שהיא הנכונה ביותר כיוון שמיתוג ומיצוב מגדיר את העסק שלכם ואת אופי המוצרים או השרותים אותם ניתן לקבל מכם, ממקד אתכם ובעצם לאיזה קהל לקוחות אתם מתאימים וכיצד לתת שירות ללקוח זו משימה רצינית.

תכלס, כאשר נותנים שירות מעולה ונראים טוב, ניתן לסמוך עליכם וכך גם הלקוחות יהיו מרוצים וישובו לרכוש מכם את המוצר או לקבל את השירות אותו אתם מציעים.

 

כמה מילים עלי

לא חייבים לקרוא אבל גוגל מבקר כאן מס' פעמים ביום, שלום גוגל וגם לך שהמשכת לקרוא :) לאחר שהשתחררתי מהשירות הצבאי התחלתי לעבוד כגרפיקאי בבית-דפוס ונגלה לי עולם הפרינט, הידע והנסיון בתחום התרחב לסוגים נוספים של הדפסה עם שמות מוזרים כמו רוטציה, סובלימציה, רשתית וכמובן הדיגיטלית. עברתי לצפון ורציתי ללמוד תכנות מחשבים, השלמתי בגרויות במכללת תל-חי ועבדתי כטכנאי שירות בחברת מחשבים, קניתי הרבה ספרים בתחום ולמדתי שפות תכנות מחשב כמו: c, c++, basic, visual basic, java, java-script ויש עוד שפות כאלה שלמדתי עם שמות מוזרים יותר.

אחרי שהבנתי כיצד המחשבים עובדים, האינטרנט הגיע לכל בית ואז החלה חגיגת תקשורת, פתאום אפשר לשלוח דואר שהוא אלקטרוני ולא בנייר, אייסיקיו היתה הדבר הכי כיפי וכולם מחוברים לכולם בהודעות מיידיות :) כאשר הסלולר נכנס לתמונה וכוווולם מסתובבים עם קו טלפון, מייל ומחוברים בממוצע לשלוש רשתות חבריות לפחות (פייסבוק, גוגל+, לינקדאיו, וואצאפ, סקייפ, וויבר, מסנג'ר, טנגו... ועוד... ועוד... ועוד...), כן יש מצב שיותר. התקשורת פתוחה ולפגישה של שני אנשים בבית קפה מצטרפים המונים במיילים, סמסים ושיחות. עד כאן עלי בעיצוב, גרפיקה, מחשבים ותקשורת. 

 

לסיכום, 

מכל אחד ניתן ללמוד משהו בכל תחום ויישום טוב של רעיון מביא לתוצאה טובה וכמו שנאמר "סוף מעשה במחשבה תחילה".

 

פרטים ליצירת קשר:

נייד 050-7592989, מייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , כתובת למכתבים: ת.ד. 56 קצרין 12900 או שתשאירו לי הודעה: